ОЛЕКСАНДР УСИК

Боксер, інтерконтинентальний чемпіон у першій важкій вазі за версією WBO

Мені дуже подобається фільм «Місце зустрічі змінити не можна», я його дивився дуже багато разів. Зачепив він мене тим, що в ньому лунає тема справедливості. Пам'ятаєте легендарну фразу Гліба Жеглова: «Злодій повинен сидіти у в'язниці»? Ще люблю цей фільм за прекрасну гру Володимира Висоцького.

Зі старих фільмів мені також подобаються «Джентльмени удачі».
Узагалі, старі радянські фільми мені більше імпонують, бо в них багато елементів життя. Мені здається, що в сучасному кіно переважає фантастика, а не життєві ситуації.

Якщо все ж таки вести мову про сучасне кіно, то мені дуже подобається фільм «Законослухняний громадянин» з Джерардом Батлером. Він теж зачепив мене темою справедливості: як поводяться з тобою, так вчиняєш і ти.

Також подобається польська історична стрічка «Вогнем і мечем» Єжи Гофмана.

Якщо казати про кіно на тему боксу, то можу виділити досить серйозний фільм – «Ураган». Він заснований на реальних подіях з життя боксера Рубіна Картера на прізвисько «Ураган». Його звинуватили у вбивствах і засудили до довічного ув'язнення. Він просидів у в'язниці близько 25 років, але в результаті його виправдали. Цей фільм про те, що не можна здаватися. Бог усе бачить. Головний герой після винесеного вироку не змирився зі своєю долею, а продовжив боротися за свою свободу, за правду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ