КАТЕРИНА ОСАДЧА

ведуча програми «Світське життя» на телеканалі 1+1

Незважаючи на те, що для багатьох кіно – це атракціон і розвага, я до цієї індустрії ставлюся як до мистецтва. За родом своєї діяльністю намагаюся не пропускати гучні кіноновинки, але улюбленими стають одиниці.
Одна з останніх картин, яка мені запам'яталася, – «Стівен Хокінг. Теорія всього» про життя всесвітньо відомого британського фізика-теоретика. Це фільм про мужність і силу духу, а також про спрагу до життя. Стрічка допомагає підбадьоритися й повірити у свої сили.

Окреме задоволення для мене – дивитися фільми мовою оригіналу. Таке часто буває, коли знімальна група «Світського життя» працює на міжнародних кінофестивалях. Драму «Зоряна карта» я дивилася в Каннах напередодні інтерв'ю з Джуліанною Мур. І фільм, і спілкування з актрисою справили на мене сильне враження, я дуже вболівала за Джуліанну і дуже раділа тому, що вона отримала «Золоту пальмову гілку» за цю роль.

Як і будь-яка мама, я часто ходжу в кіно з сином і маю зізнатися, що дитячий репертуар мене радує. Один із моїх улюблених повнометражних мультфільмів – «Лоракс», він учить дітей любові до природи та відповідальності за неї.

А найулюбленіший мій фільм – драма «Кафе де Флор» з Ванессою Параді та Елен Флоран у головних ролях. Картина – про всепоглинаючу ніжність, пристрасть та кохання. Такі почуття можуть прожити й зіграти лише справжні жінки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ